Türkiye’deki büyüme başka ülkede yok, bu şansı birlikte değerlendirelim

Hürriyet
TUI AG’nin Yönetim Kurulu Başkanı Michael Frenzel, turizmin Türkiye’deki büyümesinin etkileyici olduğunu ve birçok ülkede bu büyümenin görülemediğini belirterek, “Türkiye büyüyen ve dinamik bir ülke. Bu şans ve imkanları birlikte değerlen-dirmek istiyoruz”

Turizmciyi kızdıran açıklama

Hürriyet04.12.2011
AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Edebiyat Fakültesi Gerontoloji Bölümü’nün AB projesi olarak, 2008- 2010 yılları arasında Türkiye, Yunanistan, Portekiz, İspanya ve İtalya’yı kapsayan yaşlı turizmine ilişkin araştırmanın sonucu, sektör temsilcilerinin tepkisine neden oldu.

‘Münasip’ cevabı verdik

Hürriyet 03.12.2011
AVRUPA Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Antalya’da katıldığı ’Resort Turizm Kongresi’nde, kısa süre önce Prag’da ardından Bürüksel’de temaslarda bulunduğunu anlattı. AB Bakanı Bağış, “Oralarda 4 günlük seyahatimizde Türkiye’nin yaktığı umut ışığının insanları nasıl aydınlattığını gördük. Türkiye’ye bakışların nasıl değiştiğini gördük.

TUI BAŞKANI FRENZEL, RESORT TURİZM KONGRESİ’NE KATILACAK

TurizmGazetesi.com
Dünyada ve Türkiye’de turizmde yeni dönemin değerlendirileceği, 3 Aralık’ta Antalya Talya Convention Center’da yapılacak olan RESORT Turizm Kongresi’ne TUI Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Michael Frenzel katılacak.

RESORT TURİZM KONGRESİ,26-28 KASIM’DA ANTALYA’DA YAPILACAK

TurizmGazetesi.com20/04/2010
Her yıl 26-28 Kasım tarihlerinde Antalya’da yapılacak olan kongrenin tanıtımı için düzenlenen basın toplantısına; AKTOB Başkanı Sururi Çorabatır, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Hacısüleyman ve Resort Dergisi Editörü Fehmi Köfteoğlu katıldı.